Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2364

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2368

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3169
Nowy tester diagnostyczny BlueTech od Delphi Technologies już dostępny! - Diagnostyka Delphi

Delphi Technologies wprowadza do oferty wiodące na rynku rozwiązanie diagnostyczne BlueTech, które oferuje warsztatom szereg inteligentnych funkcji zapewniających bezproblemową i wydajną diagnostykę. 

Unikalna konstrukcja urządzenia i nowoczesne oprogramowanie umożliwia warsztatom obsługę większej ilości pojazdów, a także daje dostęp do dodatkowych funkcji i zintegrowanego wsparcia szkoleniowego. Po włączeniu BlueTech, które w stosunku do poprzedniej generacji ma pięciokrotnie mocniejszy procesor, mechanik może natychmiast zacząć korzystać z intuicyjnego oprogramowania o odświeżonym wyglądzie i sposobie działania.

Gotowy do diagnostyki aktualnych i przyszłych rozwiązań tester umożliwia integrację, np. z CAN FD, co pozwala na prowadzenie usprawnionej, nowoczesnej diagnostyki przez 3 kanały CAN, a także z DoIP na potrzeby najnowocześniejszych w branży funkcji diagnostycznych pojazdów, takich jak telematyka i ADAS. 

Nowe narzędzie diagnostyczne BlueTech ma wbudowany moduł Wi-Fi oraz możliwość szyfrowania komunikacji, przez co jest urządzeniem, z którym można się łatwo i bezpiecznie połączyć i które zapewnia dostęp do wysoce pożądanych funkcji. Bramka bezpieczeństwa umożliwia warsztatowi sprawną obsługę zabezpieczonych pojazdów, a funkcja DTC-Assist łączy diagnostów z ukierunkowaną pomocą diagnostyczną. Diagnostyka pass-thru stanowi pomost między diagnostyką dla wszystkich marek i diagnostyką OEM dla komunikatów bezpieczeństwa i instrukcji dotyczących naprawy.

 

Oddajemy w Twoje ręce przyszłość diagnostyki

Nowy interfejs Bluetech zapewnia diagnostom moc rozwiązań technicznych najnowszej generacji. Nasz nowy tester diagnostyczny łączy w jednym urządzeniu niezbędne w warsztacie rozwiązania, elastyczną funkcjonalność i szeroki zakres zastosowań, który stale się powiększa. 

Na górze urządzenia znajduje się czytelny wyświetlacz z ikonami i oznaczone kolorami podświetlenie funkcji, które jest widoczne pod każdym kątem, gdy technik porusza się wokół pojazdu. Intuicyjne oprogramowanie i licencje pozwalają warsztatom na obsługę konkretnej grupy klientów za pomocą jednego urządzenia diagnostycznego. Dotyczy to pojazdów osobowych oraz lekkich i ciężkich pojazdów ciężarowych. 

Niezależnie od tego, czy chodzi o prosty reset układu, czy skomplikowaną interwencję diagnostyczną, tester Bluetech jest dedykowanym urządzeniem, które pozwoli warsztatom samochodowym na zwiększenie produktywności i dochodów.

UA-112697784-1
pl_PLPolish
Delphi Support